ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Ανακοινοποίηση στο Ορθό Οριστικών Πινάκων Κατάταξης Υποψηφίων Μαθητείας ΕΠΑΛ (Αρχείο)

Διόρθωση ως προς το Τμήμα Ειδικότητας Βοηθός Νοσηλευτή του 2ου ΕΠΑΛ Γαλατσίου

Ενισχυτική Διδασκαλία 2017-18 (Πίνακας Κατανομής Ειδικοτήτων) (Εκπαιδευτικοί)

Παρεμβάσεις Ευαισθητοποίησης στο Θέμα της Προαγωγής της Εθελοντικής Αιμοδοσίας (Αρχείο)

Ανάρτηση Στοιχείων για την Εκτέλεση του Προϋπολογισμού της Δ.Δ.Ε. Α΄ Αθήνας για το Χρονικό Διάστημα 1/11 - 30/11/2017 (Αρχείο)

Πρόσκληση για Υποβολή Αιτήσεων Υποψηφίων Διδασκόντων στην Ενισχυτική Διδασκαλία για το Σχολικό Έτος 2017-2018

(Έγγραφο) (Φ.Ε.Κ. 3638/16-10-17) (Πίνακας ΣΚΑΕ - Εκπαιδευτικών)

Απόφαση Λειτουργίας Τμημάτων στο Μεταλυκειακό Έτος-Τάξη Μαθητείας - Β΄ Φάση (Έναρξη Δεκέμβριος 2017) στην Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αττικής (Αρχείο)

Αλλαγή Ημερομηνίας Ημερίδας Σχολικού Συμβούλου Ειδικής Αγωγής και Εκπ/σης (Αρχείο)

Ανακοίνωση Ονομάτων Επιτηρητών Κ.Π.Γ. Β΄ Περιόδου (Δεκέμβριος) 2017 (Αρχείο)

Οριστικοί Πίνακες Κατάταξης Υποψηφίων Μαθητείας ΕΠΑΛ (Αρχείο)

Ημερίδα για τους Εκπαιδευτικούς Παράλληλων Στηρίξεων των Δ/νσεων Π.Ε. και Δ.Ε. Α΄ Αθήνας (Αρχείο)