ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Το Τμήμα Πολιτιστικών Θεμάτων σε συνεργασία με τη Διεύθυνση Νεότητας του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού διοργανώνουν τον 1ο Νεανικό Διαγωνισμό με θέμα "όσο υπάρχουν άνθρωποι".

Πληροφορίες στην Υπεύθυνη Πολιτιστικών Θεμάτων Δρ. Λένα Μπενίση, τηλ. 2105229997 & Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.(Αρχείο) (Αίτηση)

Ανακοίνωση για τα Πτυχία του Κρατικού Πιστοποιητικού Γλωσσομάθειας Περιόδου Μαΐου 2017 (Αρχείο)

Παράταση Υποβολής Αιτήσεων Μεταλυκειακού Έτους - Τάξης Μαθητείας ΕΠΑΛ (Ανακοίνωση)

Ανάρτηση Στοιχείων για την Εκτέλεση του Προϋπολογισμού της Δ.Δ.Ε. Α΄ Αθήνας για το Χρονικό Διάστημα 1/9 - 30/9/2017 (Αρχείο)