Αναπληρωτές

2η ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ Συμπληρωματικές Οδηγίες για την Υποστήριξη Πιστοποίησης μαθητών Γ (αρχείο)

Συμπληρωματικές Οδηγίες για την Υποστήριξη Πιστοποίησης μαθητών Γ (Αρχείο)

ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ Συμπληρωματικές Οδηγίες για την Υποστήριξη Πιστοποίησης μαθητών Γ (Αρχείο)

Ανακοίνωση για αναπληρωτές - Δικαιολογητικά Πρόσληψης (αρχείο)

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί (αναπληρωτές, ωρομίσθιοι) καθώς και το Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό - Ειδικό Βοηθητικό Προσωπικό που προσλαμβάνονται στη Δ.Δ.Ε. Α΄ Αθήνας, μέσω όλων των προγραμμάτων (ΕΣΠΑ, ΠΔΕ, Τακτικός Πρoϋπολογισμός), οι οποίοι δεν έχουν εγγραφεί στην υπηρεσία προσωπικής ενημέρωσης της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Α΄ Αθήνας (https://athena.net.gr/athena/personalinfo/), να εγγραφούν.

Το αργότερο μέχρι και την επόμενη ημέρα από την ανάληψη υπηρεσίας στη Δ.Δ.Ε. Α΄ Αθήνας, παρακαλούνται όλοι οι προσλαμβανόμενοι εκπαιδευτικοί να ελέγξουν και να ενημερώσουν τα προσωπικά τους στοιχεία, επιλέγοντας το εικονίδιο «ρυθμίσεις» και στη συνέχεια «Αλλαγή προσωπικών στοιχείων».

Για τυχόν προβλήματα στην εγγραφή, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με το τμήμα Μηχανογράφησης (τηλ. 210  52 22 281).

Οδηγίες αλλαγής προσωπικών στοιχείων

Δικαιολογητικά αναπληρωτών, ΕΕΠ - ΕΒΠ & ενισχυτικής την ημέρα της πρόσληψης (αρχείο)

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ Αρχείο

Κατανομή εκπαιδευτικών για την Ενισχυτική Διδασκαλία (αρχείο)