Προκηρύξεις Πανελληνίων Ατομικών Αθλημάτων σχ. έτους 2016-17

Δείτε τις προκηρύξεις των Πανελληνίων Αγώνων ξιφασκίας και ποδηλασίας Λυκείων 다운로드.

Ημερομηνίες και τόποι διεξαγωγής:

Ξιφασκία: 7,8,9 Απριλίου 2017, Ο.Α.Κ.Α 엡손 스캐너 드라이버 다운로드. Αθήνα

Ποδηλασία: 26 Απριλίου 2017,

ΜΤΒ ( Κρός Κάντρυ ολυμπιακής μορφής) στο Άλσος Νέας Φιλαδέλφειας Αττικής 다운로드.
Αγωνίσματα δρόμου (αντοχή, χρονόμετρο) στο Κιλκίς.

Οι καταστάσεις συμμετοχής των σχολείων (βλέπε: Υπόδειγμα 2 στα χρήσιμα έντυπα) πρέπει να αποσταλούν με φαξ ή email στην Ομάδα Φυσικής Αγωγής (βλέπε: επικοινωνία) μέχρι:

Ξιφασκία: Δευτέρα 3/4 και ώρα 12:00

Ποδηλασία: Τετάρτη 5/4 και ώρα 12:οο

Β΄Φάση Αγώνων Κλασικού Αθλητισμού

Δείτε την προκήρυξη και το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν την Τρίτη 4 Απριλίου στις εγκαταστάσεις του Ε.Α.Κ.Ν 전기 내선규정 다운로드. Αγ. Κοσμά. Τη Δ.Δ.Ε. Α΄ΑΘήνας θα εκπροσωπήσουν οι μαθητές:

ΚΟΚΟΡΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΕΛ 유비오맥파 다운로드. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 100μ.
ΜΠΑΚΟΥΛΑΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 100μ.
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 56ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 100μ 티스플라인 다운로드.
ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΔΑΦΝΗΣ 200μ.
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 39ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 200μ 다운로드.
ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 6ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3000μ.
ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3000μ 다운로드.
ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 400μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
ΦΑΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 49ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 400μ 다운로드. ΕΜΠΟΔΙΑ
ΜΑΝΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ 1ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2000μ ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΜΠΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΠΕΙΡ 다운로드. ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΚΟΣ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 26ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΑΔΑΜ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ο ΠΕΙΡ 다운로드. ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ                        ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΑΣΩΝ 3ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΦΑΙΡΑ

και οι μαθήτριες

ΑΝΘΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1ο ΓΕΛ ΥΜΗΤΤΟΥ 100μ 프로그래밍 ebook 다운로드.
ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 12ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 100μ.
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ 2ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 200μ 다운로드.
ΠΛΕΥΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 24ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 200μ.
ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 17ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 400μ.
ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 38ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 400μ.
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 1ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 800μ.
ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ ΕΛΛΗ 20ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 1500μ.
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 400μ. ΕΜΠΟΔΙΑ
ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚ.ΠΑΤΗΣ. ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5ο ΓΕΛ ΒΥΡΩΝΑ ΑΚΟΝΤΙΟ
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΜΑΛΙΑ 4ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΦΥΡΑ

Αποτελέσματα Αγώνων Χειροσφαίρισης Β΄ Φάσης

Στο κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Βύρωνα, διεξήχθηκαν σήμερα οι αγώνες Χειροσφαίρισης μεταξύ των νικητριών σχολικών ομάδων της Διεύθυνσής μας και της Δ.Δ.Ε 피씨 클린 다운로드. Β’ Αθήνας. Τα αποτελέσματα ήταν:

Μαθητές: 2ο ΓΕΛ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ 18-24

ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ: 2ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – 2ο ΓΕΛ Ν 다운로드. ΙΩΝΙΑΣ 17-24

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ
2ο ΓΕΛ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ

2ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2ο ΓΕΛ Ν 다운로드. ΙΩΝΙΑΣ

Προκήρυξη Πανελληνίων Αγώνων Ατομικών Αθλημάτων σχ.έτους 2016-17

이누야샤 퇴사짤 다운로드

Δείτε εδώ την προκήρυξη των Πανελληνίων Αγώνων Αντιπτέρισης Λυκείων, που θα διεξαχθούν τη Δευτέρα 3 Απριλίου στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Λιβαδειάς 이클립스 헬리오스 다운로드.

Οι καταστάσεις συμμετοχής των σχολείων (βλέπε: Υπόδειγμα 2 στα χρήσιμα έντυπα) πρέπει να αποσταλούν με φαξ ή email στην Ομάδα Φυσικής Αγωγής (βλέπε: επικοινωνία) μέχρι την Τετάρτη 29 Μαρτίου και ώρα 12:00 다운로드.

Αποτελέσματα Αγώνων Πετοσφαίρισης Α΄ Φάσης και Προκήρυξη Β΄Φάσης

Διεξήχθησαν σήμερα με απόλυτη επιτυχία στο γήπεδο του Μετς, οι τελικοί της Α΄Φάσης των Πανελλήνιων Αγώνων Λυκείων 서유기 월광보합 다운로드. Πρωταθλήτρια σχολική ομάδα μαθητών της Διεύθυνσής μας αναδείχθηκε το 1ο ΓΕΛ ΒΥΡΩΝΑ που κέρδισε με 2-1 σετ το 52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 다운로드.

Στο μικρό τελικό  των μαθητριών μεταξύ  του 1ου ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  και του 4ου ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ νιηκήτρια ήταν η πρώτη με σκορ 2-1, ενώ στον μεγάλο τελικό κέρδισε η ομάδα του 2ου ΠΕΙΡ 다운로드. ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ με 2-0 το 3ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ και αναδείχθηκε πρωταθλήτρια ομάδα της Δ.Δ.Ε 웹 페이지 파일 일괄 다운로드. Α΄Αθήνας.

Οι ομάδες μας θα αναμετρηθούν την Παρασκευή 31 Μαρτίου στο ίδιο γήπεδο και για τη Β΄Φάση των αγώνων με τις πρωταθλήτριες ομάδες μαθητών και μαθητριών της Σχολής Μωραίτη 다운로드. (Προκήρυξη )

Προκηρύξη Αγώνων Χειροσφαίρισης Β΄ Φάσης

이메일 앱 다운로드

Την Τρίτη 28 Μαρτίου, στο κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Βύρωνα, θα διεξαχθούν οι αγώνες  Χειροσφαίρισης μεταξύ των νικητριών σχολικών ομάδων της Διεύθυνσής μας και της Δ.Δ.Ε 챔피언 1080p 다운로드. Β’ Αθήνας ως εξής:

9.30: Μαθητές 2ο ΓΕΛ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΔΟΥΚΑ

11.00: ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ 2ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – 2ο ΓΕΛ Ν 2fa download. ΙΩΝΙΑΣ

Αποτελέσματα Α΄ Φάσης Στίβου σχ. έτος 2016-17

랜카드 드라이버 다운로드

Δείτε εδώ τα αποτελέσματα των αγώνων Κλασικού Αθλητισμού μαθητών και μαθητριών  Λυκείων, που διεξήχθηκαν στο Ε.Α.Κ.Ν 건전한. Αγ. Κοσμά την Τετάρτη 22 Μαρτίου.

Μερικές φωτογραφίες από τους αγώνες

오픈 jdk 다운로드

Προκήρυξη Πανελληνίων Αγώνων Ατομικών Αθλημάτων σχ.έτους 2016-17

유튜브 오디오 북 다운로드

Δείτε τις προκηρύξεις των Πανελληνίων Αγώνων Κωπηλασίας και Ταε-κβο-ντό Λυκείων adobe acrobat x pro 다운로드.

Ημερομηνίες και τόποι διεξαγωγής:

Κωπηλασία: Δευτέρα 3 Απριλίου 2017, Ολυμπιακό Κωπηλατοδρόμιο Σχοινιά

Ταε-κβο-ντό: Τετάρτη 5 και Πέμπτη 6 Απριλίου 2017, Ολυμπιακό Στάδιο Άνω Λιοσίων (Έξοδος 5 Αττικής Οδού, Αρτάκης & Ελλησπόντου)

Κωπηλασία: Παρασκευή 24/3 και ώρα 14:00

Ταε-κβο-ντό: Δευτέρα 27/3 και ώρα 14:00

Αποτελέσματα αγώνων Πετοσφαίρισης Α΄ Φάσης

Αποτελέσματα τελικών ομίλων

Μαθήτριες

1ος-2ος ΟΜΙΛΟΣ: 1ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – 2ο ΠΕΙΡ foxit reader 한글. ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 0-2

3ος-4ος ΟΜΙΛΟΣ: 4ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ -3ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-2

Μαθητές

3ος-4ος ΟΜΙΛΟΣ: ΓΕΛ ΚΑΡΕΑ-1ο ΓΕΛ ΒΥΡΩΝΑ 1-2

Την Πέμπτη 23 Μαρτίου στο γήπεδο του Μετς θα διεξαχθούν, ο τελικός των αγοριών μεταξύ του   52ου ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ και του 1ου ΓΕΛ ΒΥΡΩΝΑ, καθώς και ο μικρός και μεγάλος τελικός των μαθητριών μεταξύ  του 1ου ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  και του 4ου ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) και του 2ου ΠΕΙΡ 다운로드. ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ με το 3ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

Μερικές φωτογραφίες από τον αγώνα ΓΕΛ ΚΑΡΕΑ-1ο ΓΕΛ ΒΥΡΩΝΑ

Αποτελέσματα αγώνων Πετοσφαίρισης Α΄ Φάσης

카카오tv 플레이어 다운로드

Δείτε εδώ τα αποτελέσματα και της δεύτερης εβδομάδας διεξαγωγής των αγώνων Πετοσφαίρισης μαθητών και μαθητριών Λυκείων καθώς και πως διαμορφώνονται οι τελικοί μεταξύ των ομίλων sky캐슬 9화.

Μερικές φωτογραφίες από τους αγώνες