Πρόγραμμα εξετάσεων Τ.Ε.Φ.Α.Α. 2017

alcohol 120 다운로드

Δείτε  το πρόγραμμα πρακτικής δοκιμασίας και υγειονομικής εξέτασης υποψηφίων Τ.Ε.Φ.Α.Α 다운로드. για τις δύο Επιτροπές (Α’: Κορίτσια και Β’: Αγόρια) της Δ.Δ.Ε. Α΄Αθήνας.

Τόπος Διεξαγωγής Αγωνισμάτων
1 영화 배심원들 다운로드. Δρόμοι,Σφαιροβολία και Άλμα σε μήκος: Δημ.Στάδιο Ζωγράφου (Ωρίωνος 1)
2.Κολύμβηση: Εθνικό Κολυμβητήριο Ιλισίων (Ταξίλου 42)
Κατάθεση Δικαολογητικών και υγειονομικής εξέτασης: 3ο Γυμνάσιο Ζωγράφου (Ηρώων Πολυτεχνείου 3)

Τελικοί Αγώνες 3×3 Γυμνασίων Περιφέρειας Αττικής

msi 커맨드센터

Την Παρασκευή 19 Μαίου, διεξήχθηκαν με επιτυχία  στο κλειστό γήπεδο της Νήαρ Ήστ οι τελικοί αγώνες Περιφέρειας Αττικής στην Καλαθοσφαίριση 3επί 3 (3 εναντίον 3)για μαθητές και μαθήτριες με κεντρικό σύνθημα «τάπα στη βία και το ρατσισμό» 다운로드.

Τη Διεύθυνσή μας εκπροσώπησαν (μετά από κλήρωση) οι μαθήτριες του 17ου Γυμνάσιου Αθηνών και οι μαθητές του 18ου Γυμνασίου Αθηνών 다운로드.

Εξετάσεις υποψηφίων Τ.Ε.Φ.Α.Α. 2017

Η υγειονομική εξέταση και πρακτική δοκιμασία των υποψηφίων για τα Τ 악마를보았다 다운로드. Ε.Φ.Α.Α. θα διεξαχθούν από την Τρίτη 20 Ιουνίου 2017 μέχρι και την Παρασκευή 30 Ιουνίου 2017 구 엘소드. Δείτε  εδώ το δελτίο τύπου του Υπ.Π.Ε.Θ 다운로드. με τη σχετική ενημέρωση καθώς και τους πίνακες με τις βαθμολογίες των αγωνισμάτων Microsoft visual c++ 6.0 download.

Ο τόπος διεξαγωγής και το πρόγραμμα των εξετάσεων για τις επιτροπές της Δ.Δ.Ε 아나콘다 파이썬 다운로드. Α΄Αθήνας θα ανακοινωθεί σύντομα.

Συγχαρητήρια επιστολή

다운로드

Συγχαρητήρια επιστολή απέστειλε η Διευθύντρια της Δ.Δ.Ε 키움증권 영웅문w 다운로드. Α΄Αθήνας κ. Ιωάννα Ψίνα στους μαθητές και τις μαθήτριες που εκπροσώπησαν τη Διεύθυνσή μας στην τελική φάση των αγώνων Κλασικού Αθλητισμού, τόσο για τις αγωνιστικές τους επιτυχίες όσο και για το εξαίρετο ήθος που επέδειξαν σε όλη τη διάρκεια των αγώνων 배상명령신청서.