Διδασκαλία Κολύμβησης στην Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η εφαρμογή της διδασκαλίας του αντικειμένου της κολύμβησης σε μαθητές και μαθήτριες της Γ΄ τάξης για το τρέχον σχολικό έτος 2016-2017 다운로드.

Κολυμβητήριο Βύρωνα

Συμμετείχαν 44 Δημοτικά Σχολεία της Δ.Π.Ε 한글 이력서 다운로드. Α΄Αθήνας με 1140 μαθητές και μαθήτριες συνολικάΤο πρόγραμμα υλοποιήθηκε σε 6 Κολυμβητήρια (Βύρωνα, Ιλισίων, Βείκου, Γκράβας, Γουδή, Ηλιούπολης) από δεκατρείς (13) Καθηγητές Φυσικής Αγωγής με ειδικότητα στην κολύμβηση 호스텔 다운로드. Σημαντική συμμετοχή στην επιτυχία του προγράμματος είχαν όλοι οι εμπλεκόμενοι Δήμοι καθώς και οι υπεύθυνοι λειτουργίας των κολυμβητηρίων 다운로드. Ειδικά οι Δήμοι Βύρωνα, Ζωγράφου και Γαλατσίου εξασφάλισαν και τη μετακίνηση των Σχολείων από την αρχή της υλοποίησης του προγράμματος, με την Περιφέρεια να αναλαμβάνει τις μετακινήσεις στο Γ’ τρίμηνο 다운로드.