Αποτελέσματα Αγώνων Ποδοσφαίρου Β΄ Φάσης

Στο Δημοτικό Γήπεδο του Ρουφ, διεξήχθησαν σήμερα οι αγώνες Ποδοσφαίρου μεταξύ των Πρωταθλητριών σχολικών ομάδων της Διεύθυνσής μας και της Δ.Δ.Ε 기획서 ppt. Β’ Αθήνας. Σε ένα συγκλονιστικό παιχνίδι  οι μαθητές τους 39ου ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ, παρόλο που βρέθηκαν να χάνουν με 2-0, ισοφάρισαν σε 2-2 και στη διαδικασία των πέναλτι κέρδισαν με σκορ 4-1 την ομάδα 1ου ΓΕΛ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 모래시계.

Στην άχαρη διαδικασία των πέναλτι κρίθηκε και ο αγώνας των μαθητριών μεταξύ του 16ου ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ και του 3ου ΓΕΛ Ν 언더테일 브금 다운로드. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, αφού η  κανονική διάρκεια έληξε με ισοπαλία χωρίς τέρματα. Νικήτρια ανακηρύχθηκε η ομάδα του  3ου ΓΕΛ Ν 스도쿠 문제 다운로드. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ με σκορ 7-6.

Οι δύο νικήτριες ομάδες μαθητών και μαθητριών θα αναμετρηθούν για τη συνέχεια και ολοκλήρωση της Β’ Φάσης με τις πρωταθλήτριες ομάδες της Δ.Δ.Ε 다운로드. Ανατολικής Αττικής, στο γήπεδο της Βάρης, την Παρασκευή 17 Μαρτίου.

Δείτε εδώ φωτογραφίες από τους αγώνες