Αποτελέσματα Αγώνων Πετοσφαίρισης Α΄ Φάσης και Προκήρυξη Β΄Φάσης

Διεξήχθησαν σήμερα με απόλυτη επιτυχία στο γήπεδο του Μετς, οι τελικοί της Α΄Φάσης των Πανελλήνιων Αγώνων Λυκείων 서유기 월광보합 다운로드. Πρωταθλήτρια σχολική ομάδα μαθητών της Διεύθυνσής μας αναδείχθηκε το 1ο ΓΕΛ ΒΥΡΩΝΑ που κέρδισε με 2-1 σετ το 52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 다운로드.

Στο μικρό τελικό  των μαθητριών μεταξύ  του 1ου ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  και του 4ου ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ νιηκήτρια ήταν η πρώτη με σκορ 2-1, ενώ στον μεγάλο τελικό κέρδισε η ομάδα του 2ου ΠΕΙΡ 다운로드. ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ με 2-0 το 3ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ και αναδείχθηκε πρωταθλήτρια ομάδα της Δ.Δ.Ε 웹 페이지 파일 일괄 다운로드. Α΄Αθήνας.

Οι ομάδες μας θα αναμετρηθούν την Παρασκευή 31 Μαρτίου στο ίδιο γήπεδο και για τη Β΄Φάση των αγώνων με τις πρωταθλήτριες ομάδες μαθητών και μαθητριών της Σχολής Μωραίτη 다운로드. (Προκήρυξη )