Τελικοί Αγώνες 3×3 Γυμνασίων Περιφέρειας Αττικής

msi 커맨드센터

Την Παρασκευή 19 Μαίου, διεξήχθηκαν με επιτυχία  στο κλειστό γήπεδο της Νήαρ Ήστ οι τελικοί αγώνες Περιφέρειας Αττικής στην Καλαθοσφαίριση 3επί 3 (3 εναντίον 3)για μαθητές και μαθήτριες με κεντρικό σύνθημα «τάπα στη βία και το ρατσισμό» 다운로드.

Τη Διεύθυνσή μας εκπροσώπησαν (μετά από κλήρωση) οι μαθήτριες του 17ου Γυμνάσιου Αθηνών και οι μαθητές του 18ου Γυμνασίου Αθηνών 다운로드.

Αποτελέσματα Αγώνων Ομαδικών Αθλημάτων Β΄ Φάσης

Την Τετάρτη 15/3, στον αγώνα που διεξήχθη στο κλειστό γήπεδο Σπάτων, η ομάδα Καλαθοσφαίρισης μαθητριών  του 52ου ΓΕΛ Αθηνών και πρωταθλήτρια της Διεύθυνσής μαςηττήθηκε μετά από δυνατό αγώνα από τη γηπεδούχο ομάδα της Αν 오페라 동영상 다운로드. Αττικής το 1ο ΓΕΛ Βούλας, με σκορ 56-33.

Και η πρωταθλήτρια ομάδα μαθητών Ποδοσφαίρου της Διεύθυνσής μας, το 39ο ΓΕΛ Αθηνών, ηττήθηκε μετά από αξιοπρεπή εμφάνιση με σκορ 2-0, από τη γηπεδούχο ομάδα της Αν 다운로드. Αττικής τα Εκπαιδευτήρια Ζηρίδη, στον αγώνα που διεξήχθη στο γήπεδο της Βάρης, σήμερα Παρασκευή 17/3 미월전 다운로드.

Β’ ΦΑΣΗ

Συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες που εκπροσώπησαν επάξια τη Δ.Δ.Ε Easy settings download. Α΄Αθήνας.

Αποτελέσματα Αγώνων Καλαθοσφαίρισης Β΄ Φάσης

Στο  κλειστό γήπεδο Νήαρ Ήστ, διεξήχθησαν σήμερα οι αγώνες Καλαθοσφαίρισης μεταξύ των Πρωταθλητριών σχολικών ομάδων της Διεύθυνσής μας και της Δ.Δ.Ε 워크스테이션 다운로드. Β’ Αθήνας. Ο αγώνας μεταξύ των μαθητών του 6ου ΓΕΛ Ζωγράφου και του 1ου ΓΕΛ Παπάγου ανέδειξε νικήτρια τη δεύτερη με σκορ 63-53 Calc exe download.  Στις μαθήτριες επικράτησε με σκορ 58-42 το 52ο ΓΕΛ Αθηνών στον αγώνα με το 1ο ΓΕΛ Αγ 다운로드. Παρασκευής. 

Οι δύο νικήτριες ομάδες μαθητών και μαθητριών θα αναμετρηθούν για τη συνέχεια και ολοκλήρωση της Β’ Φάσης με τις πρωταθλήτριες ομάδες της Δ.Δ.Ε 원더랜드 더빙 다운로드. Ανατολικής Αττικής, στο κλειστό γήπεδο των Σπάτων, την Τετάρτη 15 Μαρτίου.

Δείτε εδώ φωτογραφίες από τους αγώνες

Συγχαρητήρια επιστολή

Συγχαρητήρια επιστολή προς τις νικήτριες σχολικές ομάδες μαθητών και μαθητριών της Α΄Φάσης των Πανελληνίων Σχολικών Αγώνων στα αθλήματα της Χειροσφαίρισης, Καλαθοσφαίρισης και Ποδοσφαίρου, απέστειλε η Διευθύντρια της Δ.Δ.Ε 다운로드. Α΄Αθήνας κ. Ιωάννα Ψίνα.

Με την ευχή «τα ιδανικά και οι αξίες του αθλητισμού να εμπνέουν τη νέα γενιά και να την ενθαρρύνουν για την κατάκτηση των στόχων της και την πραγματοποίηση των ονείρων της»,  η κ multipart/form-data. Ψίνα ευχήθηκε καλή συνέχεια στους αγώνες Β’ Φάσης που ακολουθούν και στους οποίους οι πρωταθλήτριες ομάδες της διεύθυνσής μας θα αντιμετωπίσουν σε πρώτη φάση τις  πρωταθλήτριες ομάδες της Δ.Δ.Ε 메뉴얼. Β΄Αθήνας.

 

Αγώνες Καλαθοσφαίρισης Γυμνασίων 3Χ3

다운로드

Η Διεύθυνση Φυσικής Αγωγής του ΥΠ.Π.Ε.Θ. προκηρύσσει: Πανελλήνιους Ενδοσχολικούς Αγώνες Καλαθοσφαίρισης 3επί 3 (3 εναντίον 3) για το σχολικό έτος 2016-17 για μαθητές/τριες και των τριών (3) τάξεων των Γυμνασίων της Χώρας με κεντρικό σύνθημα «τάπα στη βία και το ρατσισμό»

Δείτε την εγκύκλιο και τη δήλωση συμμετοχής με τους κανονισμούς

다운로드 마인크래프트 총게임 전법륜 다운로드 다운로드

Αποτελέσματα Αγώνων Καλαθοσφαίρισης Α’ Φάσης

다운로드

                                   ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ                                      ΜΑΘΗΤΕΣ: 6ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ: 52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 

다운로드 Easeus download 안드로이드 아두이노 다운로드 신서유기 4 다운로드

Αποτελέσματα Αγώνων Καλαθοσφαίρισης Α’ Φάσης

appcake 다운로드
ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΜΙΛΩΝ
ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος-2ος ΟΜΙΛΟΣ: 52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ-49ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 41-12
ΤΕΛΙΚΟΣ 3ος-4ος ΟΜΙΛΟΣ: 3ο ΓΕΛ ΔΑΦΝΗΣ-1ο ΓΕΛ ΥΜΗΤΤΟΥ 35-16
ΜΑΘΗΤΕΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος-2ος ΟΜΙΛΟΣ: 22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ-59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 34-44
ΤΕΛΙΚΟΣ 3ος-4ος ΟΜΙΛΟΣ: 6ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-1ο ΓΕΛ ΥΜΗΤΤΟΥ 54-53

기드라 다운로드 hwinfo64 윈도우 바탕화면 다운로드

Αποτελέσματα Αγώνων Καλαθοσφαίρισης Α’ Φάσης

모자이크

ΤΕΛΙΚΟΙ ΟΜΙΛΩΝ                                                                                                          ΜΑΘΗΤΕΣ                                                                                                                                 1ος Όμιλος    ΓΕΛ Ν 다운로드. ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ – 22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 36-45

2ος Όμιλος    59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ – 52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 36-33

3ος Όμιλος    6ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – 6ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 45-42

4ος Όμιλος    2ο ΓΕΛ ΔΑΦΝΗΣ – 1ο ΓΕΛ ΥΜΗΤΤΟΥ 26-56

ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ                                                                                                                             2ος Όμιλος                                                                                                                                   1ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – 3ο ΓΕΛ ΔΑΦΝΗΣ 13-45

1ο ΓΕΛ ΥΜΗΤΤΟΥ – 2ο ΓΕΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 20-0

다운로드

Αποτελέσματα Αγώνων Καλαθοσφαίρισης Α΄Φάσης

닌자 가이덴 블랙 다운로드

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΕΛ & ΕΠΑΛ 2016-2017                             Ημιτελικοί Ομίλων                                                                                                    Πέμπτη 2/2                                                                                                                                   2ος ΟΜΙΛΟΣ                                                                                                                               59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ – 9ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 46-43                                                                   52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ – 12ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 37-28                                                     Παρασκευή 3/2
1ος ΟΜΙΛΟΣ                                                                                                                         3ο ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – 2ο ΓΕΛ Ν 다운로드. ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 31-33
3ο ΓΕΛ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ – 22ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 31-56                                                               30ς ΟΜΙΛΟΣ
6ο ΓΕΛ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – 1ο Π.ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 40-31
6ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ – 7ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 41-39                                                                         4ος ΟΜΙΛΟΣ                                                                                                                       1ο ΓΕΛ ΒΥΡΩΝΑ – 2ο ΓΕΛ ΔΑΦΝΗΣ 41-43 (33-33)
3ο ΓΕΛ ΔΑΦΝΗΣ – 1ο ΓΕΛ ΥΜΗΤΤΟΥ 57-62

크로샷 다운로드

Αποτελέσματα Αγώνων Καλαθοσφαίρισης Α΄Φάσης

프로듀스 48 12 회 다운로드

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΕΛ & ΕΠΑΛ 2016-2017                                      Τετάρτη 1-2-2017                                                                                                Προημιτελικοί ομίλων                                                                                                               2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ: ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΚΡΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΤΣΗΣ
59ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ -20ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 54-32
2ο ΠΕΙΡ 도로명주소 db 다운로드. ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ – 9ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 45-50
49ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ-52ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 28-38
12ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ – 16ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 49-23

4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ: ΜΕΤΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΑΖΓΚΑΣ                                                                        1ο ΓΕΛ ΒΥΡΩΝΑ – 5ο ΓΕΛ ΒΥΡΩΝΑ 37-29
13ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ – 2ο ΓΕΛ ΔΑΦΝΗΣ 38-42
3ο ΓΕΛ ΥΜΗΤΤΟΥ – 3ο ΓΕΛ ΔΑΦΝΗΣ 46-52
2ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ -1ο ΓΕΛ ΥΜΗΤΤΟΥ 23-46

오리날다 다운로드