Καλως Ηλθατε στην Ιστοσελίδα της Δ.Δ.Ε. Α' Αθήνας

Comenius Regio ARCA.DIA.logue.

comeniusarcadia1

Dialogue: Our path to awareness of our cultural, regional and historical heritage

Σημαντικές Ανακοινώσεις

Πρόσκληση της Υπεύθυνης Πολιτιστικών Θεμάτων για Παρακολούθηση Διημερίδων

Συμμετέχοντες στο 40ωρο Σεμινάριο με τίτλο «Παρεμβαίνοντας στη Σχολική Κοινότητα για ένα Υγιές και Ασφαλές Σχολικό Περιβάλλον»

Συγκρότηση Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Α΄ Αθήνας

Παρεμβάσεις Ευαισθητοποίησης στις Σχολικές Μονάδες του Δήμου Ζωγράφου για το Σχολικό Έτος 2014-2015

Πέμπτη
Ιανουαρίου