Ανακοίνωση για τα λειτουργικά κενά και υποβολή αιτήσεων στο Καλλιτεχνικό και Μουσικό σχολείο (έγγραφο)

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί που ανήκουν οργανικά σε σχολικές μονάδες αρμοδιότητας του Α΄ ΠΥΣΔΕ Αθηνών ή βρίσκονται στη διάθεση του Α΄ ΠΥΣΔΕ Αθηνών ή αποσπάστηκαν από άλλο ΠΥΣΔΕ στο Α΄ ΠΥΣΔΕ Αθηνών, να αποστείλουν αίτηση στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο της Α΄Διεύθυνσης ΔΕ. Αθηνών(Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) από Τετάρτη 26 Αυγούστου 2020 έως Παρασκευή 28 Αυγούστου 2020 και ώρα 7:00 π.μ.

Οι παραπάνω αιτήσεις θα συνοδεύονται από βιογραφικό σημείωμα, καθώς και τα απαραίτητα δικαιολογητικά.